PONUKA  PRÁCE    Úvod   |     O nás   |     Fotogaléria   |     Naši klienti   |     Klientská zóna   |     Kontakt

Webinár:
Faktúry vystavené firmám, ktoré sú v reštrukturalizácii,
v konkurze, v exekúcii a pod. z pohľadu účtovného a DPH


lektor

  Ing. Vladimír Ozimý

  • Člen Slovenskej komory daňových poradcov, špecialista na dane a účtovníctvo vo vydavateľstve Poradca podnikateľa. Aktívne prispieva do odborných časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa (DÚPP), Dane a Účtovníctvo (DaÚ) a Daňový špeciál. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch a venuje sa lektorskej činnosti. Denne v rámci daňovej pohotovosti poradí niekoľkým desiatkam našich zákazníkov.

termín

  26. 5. 2021

  • 09:00 - 11:00 h

obsahové informácie

organizácia

  online seminár

účastnícky poplatok

  60,00 EUR s DPH
  (50,00 EUR bez DPH)

  • bonus: záznam z webinára dostupný 30 dní

prihláška

  Zrealizované

ďalšie informácie


Popis webinára

Webinár s Ing. Vladimírom Ozimým je praktickým sprievodcom pre účastníkov, ktorí vystavujú faktúry firmám, ktoré sa stanú účastníkmi reštrukturalizácie, konkurzu, je na nich vedená exekúcia a pod. Prináša vám konkrétne návody, ako opravný doklad vystaviť, odoslať a ako postupovať pri vrátení DPH z nevymožiteľnej pohľadávky či v prípade vrátenia DPH zo strany štátu.


Program webinára

  • vymedzenie práva na vrátenie DPH z nevymožiteľnej pohľadávky
  • účtovný pohľad na prípad vrátenia DPH zo strany štátu
  • daňový pohľad na prípad vrátenia DPH zo strany štátu (ak boli tvorené OP, ak neboli tvorené OP)


Časový harmonogram webinára

09:00 - 11:00 prednáška


  Webinár:
  Faktúry vystavené firmám, ktoré sú v reštrukturalizácii, v konkurze,
  v exekúcii a pod. z pohľadu účtovného a DPH

26. 5. 2021 09:00 - 11:00 60 EUR s DPH Zrealizované


Organizačné informácie k webináru

Tento webinár sme pripravili v spolupráci s portálom profivzdelavanie.sk, prevádzkovaným Poradcom podnikateľa s.r.o. Žilina.

Účasť na online seminári (webinári) znamená, že v deň konania podujatia ho môžete sledovať na Vašom počítači v priamom prenose prostredníctvom internetu, s možnosťou klásť lektorovi otázky pomocou chatu. Okrem lektora budete vidieť taktiež prezentáciu k prednášanej problematike. Účastník webinára získava po jeho ukončení bonus - videozáznam podujatia, ktorý bude sprístupnený do niekoľkých dní po jeho uskutočnení (po spracovaní).

Účastnícky poplatok za webinár zahŕňa online prístup na podujatie pre jednu osobu, pracovné materiály na stiahnutie a vyššie uvedený bonus - záznam celého podujatia. Počas celej doby má účastník k dispozícii technickú podporu (telefonicky alebo cez chat).

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 5 pracovných dní pred konaním webinára na základe zálohovej faktúry, ktorú zašleme prihlásenému účastníkovi seminára.

Storno podmienky: Pri stornovaní prihlášky na online seminár uhradenú sumu nevraciame. Prihlásený účastník získa prístup k videozáznamu z podujatia.

Ďalšie informácie o priebehu webinára a technických podmienkach na jeho sledovanie nájdete TU >>

A+design
© 2005 - 2021 Akadémia Plus, s.r.o. Zvolen