PONUKA  PRÁCE    Úvod   |     O nás   |     Fotogaléria   |     Naši klienti   |     Klientská zóna   |     Kontakt

Webinár:
Cash flow - prehľad peňažných tokov


lektor

  Ing. Ondrej Baláž

 • Odborník s dlhoročnou praxou pre oblasť daní a účtovníctva. Je spoluautorom viacerých odborných publikácií, lektorom v Slovenskej Komore audítorov (SKAU) a komerčných organizáciách zameraných na vzdelávanie v oblasti účtovníctva.
 • V rokoch 2008 – 2016 bol prezidentom SKAU. V súčasnosti aktívne spolupracuje s Ministerstvom financií Slovenskej republiky na príprave a pripomienkovaní legislatívnych noriem v oblasti auditu, účtovníctva a daní.

termín

  9. 11. 2021

 • 09:00 - 14:00 h

obsahové informácie

organizácia

  online seminár

účastnícky poplatok

  84,00 EUR s DPH
  (70,00 EUR bez DPH)

 • bonus: Videoškolenie k danej problematike

prihláška

  Zrealizované

ďalšie informácie


Popis webinára

Zdá sa vám riadenie cash flow zložité? Nič sa nedeje, logiku dozaista pochopíte na množstve praktických príkladov, ktoré vám pomôžu pochopiť skutočné výhody a význam cash flow pre vašu prax. Na školení s Ing. Ondrejom Balážom sa naučíte efektívne monitorovať všetky peňažné toky, ktoré do vášho podniku prichádzajú alebo odchádzajú. V úvode sa zoznámite so základnými pojmami, porozumiete legislatívnej stránke a dozviete sa tiež, aké metódy zostavovania peňažných tokov poznáme a kedy sa používajú. V rámci praktickej časti si osvojíte všetky potrebné znalosti pre zostavenie prehľadu peňažných tokov nepriamou metódou, ako aj znalosti pre vyhotovenie retrospektívneho i perspektívneho prehľadu peňažných tokov.


Program webinára

 1. Základné pojmy
 2. Úprava prehľadu peňažných tokov v podvojnom účtovníctve podnikateľov v Slovenskej republike
 3. Metódy vykazovania prehľadu peňažných tokov
  • priama metóda
  • modifikovaná priama metóda
  • nepriama metóda
 4. Nadväznosť prehľadu peňažných tokov na výkazy účtovnej závierky
 5. Príklad na zostavenie prehľadu peňažných tokov nepriamou metódou
 6. Diskusia

Časový harmonogram webinára

09:00 - 11:00 prednáška
11:00 - 12:00 prestávka
12:00 - 14:00 prednáška spojená s diskusiou  Webinár:
  Cash flow - prehľad peňažných tokov

9. 11. 2021 09:00 - 14:00 84 EUR s DPH Zrealizované


Organizačné informácie k webináru

Tento webinár sme pripravili v spolupráci s portálom profivzdelavanie.sk, prevádzkovaným Poradcom podnikateľa s.r.o. Žilina.

Účasť na online seminári (webinári) znamená, že v deň konania podujatia ho môžete sledovať na Vašom počítači v priamom prenose prostredníctvom internetu, s možnosťou klásť lektorovi otázky pomocou chatu. Okrem lektora budete vidieť taktiež prezentáciu k prednášanej problematike. Účastník webinára získava po jeho ukončení bonus - videoškolenie k danej problematike .

Účastnícky poplatok za webinár zahŕňa online prístup na podujatie pre jednu osobu, pracovné materiály na stiahnutie a vyššie uvedený bonus - videoškolenie k danej problematike . Počas celej doby má účastník k dispozícii technickú podporu (telefonicky alebo cez chat).

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 5 pracovných dní pred konaním webinára na základe zálohovej faktúry, ktorú zašleme prihlásenému účastníkovi seminára.

Storno podmienky: Pri stornovaní prihlášky na online seminár uhradenú sumu nevraciame. Prihlásený účastník získa prístup k videoškoleniu k danej problematike.

Ďalšie informácie o priebehu webinára a technických podmienkach na jeho sledovanie nájdete TU >>

A+design
© 2005 - 2021 Akadémia Plus, s.r.o. Zvolen