PONUKA  PRÁCE    Úvod   |     O nás   |     Fotogaléria   |     Naši klienti   |     Klientská zóna   |     Kontakt

Webinár:
Práca s elektronickými službami štátu – eGovernment pre podnikateľov


lektor

  Mgr. Rastislav Pavlík

  • Mgr. Rastislav Pavlík je špecialistom pre eGovernment. Študoval politológiu vo Viedni a v Bratislave. Pracoval v IKT a finančnej branži. Pracuje pre verejnú správu v oblasti broadbandu. Profesijne sa venoval projektu Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS) www.slovensko.sk, zavádzaniu eGovernmentu a informatizácii vo verejnej správe. Školenia v oblasti eGovernmentu realizuje od roku 2014. Je autorizovaným školiteľom Národnej agentúry pre sieťové a elektronické služby (NASES) pre ÚVPS. Je propagátorom riešení eGovernmentu zo Slovenska, Rakúska, Estónska a Českej republiky. Bol pri založení rodinného portálu www.rodinka.sk, darcovského portálu www.ludialudom.sk, jazykovej školy v rakúskom Hainburgu www.hainburgin.at a poradenskom portáli www.epodpora.sk.

termín

  25. 4. 2022

  • 13.00 - 15.00 h

obsahové informácie

organizácia

  online seminár

účastnícky poplatok

  60,00 EUR s DPH
  (50,00 EUR bez DPH)

  • bonus: záznam z webinára dostupný 30 dní

prihláška

  Zrealizované

ďalšie informácie


Popis webinára

Ako z pohľadu podnikateľa čo najefektívnejšie pracovať s elektronickými službami štátu? Aké praktické fígle umožňuje e-Government napr. pre oblasť daní? Kde sa prihlásiť a ako podať daňové priznanie? Aké sú možnosti formulárov? Tieto a ďalšie praktické informácie vám na tomto webinári zodpovie Mgr. Rastislav Pavlík, autorizovaný školiteľ pre oblasť e-Governmentu.


Program webinára

  • Ako prakticky pracovať s elektronickými službami štátu? Ako sa môžem prihlásiť?
  • Ako funguje prepojenie finančnej správy s prvkami e-Governmentu? Čo prináša e-Government?
  • Kde nájdem služby a základné informácie pre oblasť daní? Aké technické nástroje potrebujem?
  • Aké sú možnosti formulárov? Aké praktické fígle môžem použiť?
  • Ako môžem sám podať daňové priznanie?
  • Diskusia

Časový harmonogram webinára

13:00 - 15:00 prednáška s diskusiou  Webinár:
  Práca s elektronickými službami štátu – eGovernment pre podnikateľov

25. 4. 2022 13:00 - 15:00 60 EUR s DPH Zrealizované


Organizačné informácie k webináru

Tento webinár sme pripravili v spolupráci s portálom profivzdelavanie.sk, prevádzkovaným Poradcom podnikateľa s.r.o. Žilina.

Účasť na online seminári (webinári) znamená, že v deň konania podujatia ho môžete sledovať na Vašom počítači v priamom prenose prostredníctvom internetu, s možnosťou klásť lektorovi otázky pomocou chatu. Okrem lektora budete vidieť taktiež prezentáciu k prednášanej problematike. Účastník webinára získava po jeho ukončení bonus - videozáznam podujatia, ktorý bude sprístupnený do niekoľkých dní po jeho uskutočnení (po spracovaní).

Účastnícky poplatok za webinár zahŕňa online prístup na podujatie pre jednu osobu, pracovné materiály na stiahnutie a vyššie uvedený bonus - záznam celého podujatia. Počas celej doby má účastník k dispozícii technickú podporu (telefonicky alebo cez chat).

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 5 pracovných dní pred konaním webinára na základe zálohovej faktúry, ktorú zašleme prihlásenému účastníkovi seminára.

Storno podmienky: Pri stornovaní prihlášky na online seminár uhradenú sumu nevraciame. Prihlásený účastník získa prístup k videozáznamu z podujatia.

Ďalšie informácie o priebehu webinára a technických podmienkach na jeho sledovanie nájdete TU >>

A+design
© 2005 - 2022 Akadémia Plus, s.r.o. Zvolen