PONUKA  PRÁCE    Úvod   |     O nás   |     Fotogaléria   |     Naši klienti   |     Klientská zóna   |     Kontakt

Webinár:
DPH pri používaní automobilu a možnosti zahrnovania výdavkov z pohľadu DzP 2023 (SZČO, zamestnanec, konateľ, spoločník)


lektor

  Ing. Vladimír Ozimý

  • Člen Slovenskej komory daňových poradcov, špecialista na dane a účtovníctvo vo vydavateľstve Poradca podnikateľa. Aktívne prispieva do odborných časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa (DÚPP), Dane a Účtovníctvo (DaÚ) a Daňový špeciál. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch a venuje sa lektorskej činnosti.

termín

  3. 5. 2023

  • 9:00 - 11:00 h

obsahové informácie

organizácia

  online seminár

účastnícky poplatok

  72,00 EUR s DPH
  (60,00 EUR bez DPH)

  • bonus: záznam z webinára dostupný 30 dní

prihláška

  Zrealizované

ďalšie informácie


Popis webinára

Ste podnikateľom alebo fyzickou osobou a chcete sa dozvedieť viac o tom, aké daňové výdavky si z pohľadu DPH a DzP môžete uplatniť pri používaní firemného či súkromného motorového vozidla? Ako postupovať pri odpočte DPH pri nákupe automobilu v roku 2023? Všetky dôležité informácie o možnostiach uplatnení daňových výdavkov, technickom zhodnotení, výdavkoch na pohonné látky, spôsoboch obstarania auta, odpočítaním DPH a ostatných súvislostiach vám na webinári poskytne daňový poradca Ing. Vladimír Ozimý.


Program webinára

  • Automobil a možnosti zahrnovania výdavkov z pohľadu dane z príjmov
  • Uplatňovanie pravidiel pre DPH pri používaní automobilu (SZČO, zamestnanec, konateľ, spoločník)
  • Diskusia

Časový harmonogram webinára

09:00 - 11:00 prednáška spojená s diskusiou  Webinár:
  DPH pri používaní automobilu a možnosti zahrnovania výdavkov z pohľadu DzP
  2023 (SZČO, zamestnanec, konateľ, spoločník)

3. 5. 2023 09:00 - 11:00 72 EUR s DPH Zrealizované


Organizačné informácie k webináru

Tento webinár sme pripravili v spolupráci s portálom profivzdelavanie.sk, prevádzkovaným Poradcom podnikateľa s.r.o. Žilina.

Účasť na online seminári (webinári) znamená, že v deň konania podujatia ho môžete sledovať na Vašom počítači v priamom prenose prostredníctvom internetu, s možnosťou klásť lektorovi otázky pomocou chatu. Okrem lektora budete vidieť taktiež prezentáciu k prednášanej problematike. Účastník webinára získava po jeho ukončení bonus - videozáznam podujatia, ktorý bude sprístupnený do niekoľkých dní po jeho uskutočnení (po spracovaní).

Účastnícky poplatok za webinár zahŕňa online prístup na podujatie pre jednu osobu, pracovné materiály na stiahnutie a vyššie uvedený bonus - záznam celého podujatia. Počas celej doby má účastník k dispozícii technickú podporu (telefonicky alebo cez chat).

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 5 pracovných dní pred konaním webinára na základe zálohovej faktúry, ktorú zašleme prihlásenému účastníkovi seminára.

Storno podmienky: Pri stornovaní prihlášky na online seminár uhradenú sumu nevraciame. Prihlásený účastník získa prístup k videozáznamu z podujatia.

Ďalšie informácie o priebehu webinára a technických podmienkach na jeho sledovanie nájdete TU >>

A+design
© 2005 - 2023 Akadémia Plus, s.r.o. Zvolen